Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ama Istememek

Spread the love

Çocuk sahibi olmak istemiyor, hamile kalmak istemiyor ya da aklınıza bile gelmiyorsa, “rüyada hamile olduğunu görmek ama istememek” bir göz atın. Tipik olarak, büyük bir proje üzerinde çalışırken, özellikle yaratıcı bir ruh halindeyken veya bunalmış hissettiğinizde hamilelik rüyaları görmek yaygındır.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ama Istememek

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ama Istememek
Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ama Istememek

Aslında hamilelik rüyalarının hamilelikle hiçbir ilgisi yoktur. Hamilelik rüyaları genellikle hayatınızda büyüme ve gelişme aşamasında olan başka bir şeyle ilişkilendirilir. Planlar yapılıyor veya belki de bir derece yapılıyor, bunlar meyve verdiğinde sizin için yeni bir hayatla sonuçlanacak.

Hamilelik rüyaları, bilinçaltınızın uyanık dünyada ifade edilmesi zor olan duyguları iletmesi için bir yoldur. Rüyada olduğunuzda ve bilinçaltınız kontrol altında olduğunda, görmezden geldiğiniz, görmezden geldiğiniz veya kabul etmediğiniz şeylere odaklanmak zorunda kalıyorsunuz. Bu nedenle rüya, şu andaki durumumuzu farklı bir ışık altında sunarak daha iyi anlamamızı sağlar.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ama Istememek Öğrenmek için okumaya devam edin.

1. Rüyanızda yeni hamile kaldığınızı görüyorsanız

Hayalinizdeki hamilelikte nerede olursanız olun, doğrudan nerede olduğunuzu ve yaşamınızda bir tür yeni büyüme ve gelişmeyi yansıtacaktır. Yani eğer bir çubuğa işediğiniz noktadaysanız, bir şeyler olmaya başlıyor demektir.”

2. Rüyanızda üçüncü trimesterde olduğunuzu görüyorsanız

Rüyanızda hamilelik, hedefinizin veya projenizin ilerlemesiyle doğrudan ilgilidir. Eğer üçüncü trimesterdeyseniz bu yolun sonuna gelmek üzeresiniz ve üzerinde çalıştığınız her şey tamamlanmak üzere.

See also  Eski sevgilini ruyada görmek

3. Rüyada sabah bulantısı görüyorsanız

Sabah bulantısı hamileliğin doğal bir parçası olsa da, hamilelik rüyasında sabah bulantısının ortaya çıkması hayatınızda büyüyen bir şeyle ilgili duygusal huzursuzluğu gösterebilir. Bu süreçte üzerinde çalıştığınız şey ne olursa olsun, bu bir ilişki de olabilir, bunda size doğru gelmeyen bir şeyler olabilir. Bu yüzden kendinize şunu sormalısınız, tamam mı, bu sadece bu projenin, bu ilişkinin, bu derecenin veya bunun gibi doğal bir süreç mi, yoksa bu beni gereksiz yere tuhaf ya da yanlış hissettiren bir şey mi? Bunun bakıp düzeltmem gereken sağlıksız yönleri var mı?

4. Rüyanızda ikizlere veya üçüzlere hamile olduğunuzu görüyorsanız

Belki aklınızda iki şey var, belki de bu tek şeyin birden fazla yönü var. Ve sanki birçok şeyle uğraşıyorsunuz ve bilinçaltınız bunu size birçok embriyo halinde aktarıyormuş gibi hissedebilirsiniz.

5. Rüyada çocuk doğurduğunuzu ama bebeğinizi kaybettiğinizi gördüyseniz

Bu durum, bilinçaltından, üzerinde çalıştığı her ne ise onu durdurması yönünde bir uyarı olabileceğini, belki de hayatın koşuşturması içinde kaybolmasına yol açabileceğini düşündürmektedir. Bu şeyi göz ardı etmeyin, çünkü bu sizin geliştirdiğiniz ve uğruna çok çalıştığınız bir şeydir. Biliyorsunuz ve önemini hafife almayın. Göz ardı etmeyin.

6. Rüyanızda insan olmayan bir bebeğe hamile olduğunuzu gördüyseniz

Bu, hayatınızdaki bu yeni gelişmenin size yabancı gelen bir şey olduğunu gösterir. Bu daha önce karşılaştığınız bir şey değil. Bize tanıdık değil, yabancı geliyor. Yani bu, bilinçaltınızdan bu yeni duruma aşina olmanız gerektiğine dair bir mesaj olacaktır.

Son zamanlarda gelen kutusunda bu tür rüyalar ortaya çıkıyor. Normalde insanlık dışı çocuk korkunç bir canavardır, evcilleştirilmesi gereken bir canavar. Bunu hepimizin içindeki karanlık yerlerin, saklamayı sevdiğimiz şeylerin bir temsili olarak görüyorum. Ancak sevgilim Carl Jung’un bir zamanlar söylediği gibi: ‘Gölge yüzde doksan saf altındır.

Tersine, eğer insan olmayan çocuk aptalsa, örneğin cam kutusundan çıkararak mahvettiğiniz burrito veya gökkuşağı Beanie Baby gibi (kusura bakmayın anne), hayatın gülünçlüğünden yararlanmanızı öneririm. Küçük mizah. Kendinize bir mola verin, hassasiyetinizi gevşetin, aksi takdirde 20 tane börek bereli çocuğu üniversiteye göndermek zorunda kalabilirsiniz.

See also  Rüyada birisinin öldügünü görmek

7. Rüyanızda eski eşinizin sizi hamile bıraktığını gördüyseniz

Neredeyse eski bir kız arkadaşını rüyada görmenin hamilelik rüyaları kadar yaygın olduğunu söyleyebilirim çünkü bana sürekli onlardan bahsediliyor. Bununla birlikte, rüyanızda eski kız arkadaşınızın sizi hamile bıraktığını görüyorsanız, bu, o ilişkiden çok şey öğrendiğinizin çok iyi bir işaretidir. Bir bakıma bu ilişki sizin yeni bir parçanızı doğurmanıza olanak sağladı. Hamilelik, eski kocanız sayesinde içinizde büyüyen ve gelişen tüm yeni bilgi ve bilgeliği temsil edecektir.

8. Rüyanızda doğum sancısı çektiğinizi ama ağrıyı hissetmiyorsanız

Durum böyle olduğunda ve doğum sancısını hissetmiyorsanız ve hiç acı yoksa, bu şu sözlerden biridir: Doğumun inanılmaz derecede zor olduğuna dair iyi belgelenmiş gerçekliğe rağmen, endişelenmeyin çocuk oyuncağı. Rüyada ağrısız doğum görmek aslında çok yaygındır. Bilinçaltınız size endişelenmemenizi, hiçbir şekilde acı vermeyeceğini söylüyor. Sadece bu projeyi bitirin, bu dereceyi bitirin, sadece bitirin.

9. Rüyanızda doğum sırasında acı çektiğinizi gördüğünüzde

Rüyalardaki fiziksel acıyla ilgili şey şu: Rüyada acı hissettiğinizde, bu genellikle gerçek hayattaki duygusal acıyla bağlantılıdır. Bu size duygusal olarak yıpranmaya başladığınızı gösterebilir ama yine de bu aynı zamanda hamileliğinizin de sonuna denk geliyor. Yani biliyorsun, zorlamaya devam et. neredeyse oradasın.

10. Rüyanızda çirkin bir bebek sahibi olduğunuzu görüyorsanız

Her bebek kendine göre güzel olsa da, kendinizi rüyanızda hamile olduğunuz ya da çok tatlı bir bebek doğurduğunuzun içinde bulabilirsiniz. Bu tür rüya hayatınızda mutsuz olduğunuz yeni bir unsurun var olduğunu gösterebilir. Bilinçaltınız hayatınızda hoş olmayan bir durumun ortaya çıktığını ama bunu siz başınıza getirdiğinizi söylüyor. Bunu doğuran sizsiniz.

11. Rüyada kafanızda veya vücudunuzun herhangi bir anormal yerinde bir çocuk doğurduğunuzu görüyorsanız

Rüyada ellerinizle bebek sahibi olduğunuzu görmenin tamamen rastgele olabileceğini düşünebilirsiniz, ancak bu küçük şeyler rüyanızın anlamını anlamanıza yardımcı olabilir. Bebeğin vücudunuzun hangi bölgesinden çıktığına çok dikkat etmeniz gerekiyor çünkü bilinçaltınız bir sebepten dolayı o bölgeyi seçmiştir. Sonra kendinize şu soruyu sorun: Vücudun bu kısmı genellikle ne için kullanılıyor? Zihin, düşünmek ve fikir edinmek için kullanılır. Ve dolayısıyla bu rüya yeni bir düşünce tarzının doğmasıyla ilgilidir.

See also  Rüyada Ağlamak Ne Anlama Gelir Diyanet

12. Rüyanızda kürtaj yaptırıyorsanız

Rüyanızda düşük yaptığınızı görmek, geçmişte yaşanan bir olayın hatırlatıcısı olabileceği gibi, artık hayaletten vazgeçme zamanının geldiğine delalet olabilir. Belki yakın zamanda bir şeyden vazgeçmeye veya yeni bir girişime geçmeye karar verdiniz. Belki de ilk kez özerkliğinizi kullanıyorsunuz! Benim için kürtaj hayali tamamen seçim etrafında dönüyor.

13. Rüyanızda kürtaj yaptırıyorsanız

Kürtaj rüyaları tamamen “seçimler yapmakla” ilgilidir, kürtajla ilgili bir rüya, ister yapmak istemediğiniz bir karar olsun, ister elinizden çıkmış bir şey olsun, bir şeyin kaybının acısını çekmekle ilgilidir. Bir şeyi kaybettiniz ve bunun için uygun olduğunu düşündüğünüz şekilde yas tutmanızda bir sakınca yoktur.

Ayrıca Okuyun: Rüyada Ağlamak Ne Anlama Gelir Diyanet

Ya hamilelik testi hayal ederseniz?

Ya hamilelik testi hayal ederseniz?
Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ama Istememek

Rüyanızda hamilelik testi yaptığınızı görmek, kelimenin tam anlamıyla teste tabi tutulduğunuz anlamına gelir. Muhtemelen bilinçaltınız bu rüya aracılığıyla sizi alacağınız büyük bir sorumluluğa hazırlıyor. Bu yeni girişimin, fikrin, sorumluluğun veya hedefin sizin için ‘olumlu’ mu yoksa ‘olumsuz’ mu olacağını düşünmenizi istiyor,

Temel olarak, hamileliğin herhangi bir aşamasıyla ilgili bir rüya, yeni bir tarafınızın veya hayatınızın yeni bir bölümünün gelmek üzere olduğu anlamına gelir ve bunu – uyanık hayatınızda – bulmanın size kalmış olduğu anlamına gelir.

Rüyamda hamile olduğumu ve bebek doğurduğumu görürsem ne anlama gelir?

Rüyada bebek doğurduğunuzu görmek, yeni bir şeye, özellikle de yaratıcılıkla ilgili bir şeye başlamak üzere olduğunuzu gösterir. Rüyayı gören, bu fikirle ya da yaratıcı bir projeyle ilgili gerçek bir deneyimle ilişkisini işliyor olabilir ve/veya rüya kitabının tamamında yeni bir şey doğuruyor olabilir. İçeride büyüyen bir tohum şekilleniyor ve bir şeyi temsil ediyor olabilir. rüyayı gören kişi onun hayatına giriyor veya onu hayatına davet etmek istiyor.

Bu rüyanın sizin için ne anlama geldiğini anlamak için kişi sakin bir meditasyon durumuna girmeli ve rüyayı zihninizde gözden geçirmelidir. ‘Ona güvendiğimizde ve ona yüksek sesle konuşması için ihtiyaç duyduğu huzuru verdiğimizde, sezgilerimiz o kadar güçlü olur ki.’ Rüyanın neyi temsil ettiğini daha iyi anladığınızda, sonraki adımların neler olduğunu anlayabilirsiniz.

Ya hamilelik rüyanız korkutucuysa?

Ya hamilelik rüyanız korkutucuysa?
Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ama Istememek

Endişelenmeli misiniz? Birçok hamilelik rüyası rahatsız edici olabilir. Cinsel açıdan aktif olan ancak henüz çocuk sahibi olmak istemeyen genç kadınlar için hamilelikle ilgili olumsuz rüyalar yaygındır.

2000’li yılların başında yapılan araştırmalara göre, yeni doğum yapmış veya halihazırda hamile olan kadınlarda hamilelik kabusları aslında olumlu hamilelik rüyalarından daha yaygın. Bu tür rüyalar genel kaygıları, doğumla ilgili endişeleri veya uykusuzluk gibi uyku sorunlarını yansıtabilir. Rüyaların özellikle akut geçiş dönemlerinde duygu düzenleme işlevini desteklemesi mümkündür. Yani hamilelik kabusları görüyorsanız, sizi duygusal olarak doğuma daha hazır hale getiren psikolojik bir süreçten geçiyor olabilirsiniz. Kulağa iyi bir şey gibi geliyor değil mi?

Son Sözler

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ama Istememek yazımızı umarız beğenmişsinizdir, lütfen yorum yaparak nasıl beğendiğinizi bize bildirin.

Teşekkür ederim


Spread the love

Leave a Comment